Święto Babci i Dziadka w przedszkolu

Oj, działo się dzisiaj w naszym przedszkolu, działo, a właściwie to nie w przedszkolu tylko w Domu Kultury, bo gościliśmy dzisiaj nasze kochane Babcie i Dziadków. Każda grupa, pod kierunkiem swojej pani, przygotowała coś specjalnego na tę niezwykłą uroczystość. Spotkanie rozpoczęły Starszaki z grupy IV  przedstawiły bajkę „O Niebieskim Kapturku” , złożyły też życzenia. Natępnie  nasze Maluszki zaśpiewały i zatańczyły układ do muzyki klasycznej. „Sówki” , czyli grupa II, przedstawiła program pełen humoru i zatańczyły do piosenki „Babcia tańczy rock and rolla”. Potem na scenie pojawiły się  „Jagódki”, czyli dzieci z grupy III z Jasełkami pt.”O Białym Obłoczku”.  „Skrzaty”, czyli dzieci z grupy IV zaprezentowały „Taniec Śnieżynek i na zakończenie „Jagódki” zaśpiewały śliczną piosenkę – „Kraina Babci i Dziadka”. Później przedszkolaki złożyły życzenia i wręczyły laurki. Nie obyło się bez słodkirgo poczęstunku. Cieszymy się, że nasi goście mogli na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków a na ich  twarzach gościł uśmiech.,

Dodaj komentarz

Close Menu
×

Koszyk

Skip to content