CIEKAWE POMYSŁY DO WYKORZYSTANIA

Jak można wykorzystć  wkłady do jajek.  Oto propozycje Amelki   i Kacperka z grupy IV. Bardzo ciekawe, Dziękujemy.

Jak widać czas ozdób świątecznych się zaczął. Dziękujemy Piotrusiowi za propozycje.

No cóż, czasem aż głowa boli….

• Karolek przy pracy

Wasza wyobraźnia nie ma granic. Dziękujemy  Pani Reni  za bardzo inspirujące pomysły makaronikowe a Nikolce i Michałkowi za wykonanie prac.

Ciekawy pomysł na motylka przysłała Pani Klaudia – Motylka wykonał Marcel. Dzieci z I grupy też ładnie pracują ze swoimi Mamusiami. Przykłady nadesłane przez Panie Ulę – wykonanie Pawełka  i Ewelinę- dzieło Nikosia. Dziękujemy.

Drodzy Rodzice przedstawiamy Wam pomysły od Was dla Waszych dzieci do wykorzystania w wolnej chwili . Dziękujemy za przesłąne propozycje.

Dziękujemy Pani Ewie za przesłane propozycje. Oliwka i Szymuś wykonali bardzo ładne prace.