Spotkanie z policjantem

Spotkanie z policjantem

Spotkanie z policjantem

Dnia 17.09.2019r. na zaproszenie  dzieci i nauczycieli przybył do naszego przedszkola pan dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach. Tego dnia dzieci z wszystkich grup wiekowych zgromadziły się w salach, aby powitać niecodziennego gościa. Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się jak ważna, odpowiedzialna i niebezpieczna  jest  praca policjanta. Duże zainteresowanie u dzieci wywołało umundurowanie i wyposażenie policjanta. W szczególności czapka, która wędrowała z głowy na głowę wielu chętnych do jej przymierzenia, policyjny lizak oraz małe kajdanki.

Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie o zasad bezpieczeństwa , które na pewno długo pozostanie w pamięci naszych dzieci!

Close Menu
×

Koszyk

Skip to content