Wycieczka starszaków do parku linowego w sękowej

Wycieczka starszaków do parku linowego w sękowej

Wycieczka starszaków
do parku linowego w sękowej

Dla naszych dzieci z grup starszych „Jagódki”, „Skrzaty” została zorganizowana wycieczka do parku linowego w Sękowej. Głównym założeniem wyprawy było propagowanie spędzania czasu na świeżym powietrzu, podnoszenie sprawności fizycznej dzieci. Pokonując trasę z przeszkodami parku linowego dzieci miały okazję do przeżycia niesamowitych wrażeń i czerpały radość ze wspólnej zabawy. Przedszkolaki rozwijały pewność siebie, koordynację ruchów, przełamywały barierę lęku wysokości.
Dzieci bawiły się wspaniale korzystając ze sprzętów znajdujących się na terenie parku linowego: mini placu zabaw i huśtawką czy próbując swoich sił chodząc po linie.
Przedszkolaki wróciły do przedszkola bardzo zmęczone, ale również bardzo szczęśliwe.

Close Menu
×

Koszyk

Skip to content