Dzień  Edukacji  Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień edukacji narodowej

W piątek 11 października 2019 r. w naszym przedszkolu odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej. Akademię z okazji dnia Nauczyciela przygotowała grupa Sówki.
W uroczystościach wzięli udział Pani dyrektor Wiesława Malinowska, pani Urszula Wachowicz emerytowana pani dyrektor, pracownicy przedszkola oraz przedszkolaki z poszczególnych grup. Dzieci pod kierunkiem pani Małgorzaty przygotowały występ artystyczny. Pojawiły się wiersze, piosenka „Bo nasza pani fajna jest” , oraz układ taneczny. Uśmiechy na twarzach gościły przez cały okres trwania akademii.
Nie zabrakło oczywiście podziękowań w postaci laurek z życzeniami dla wszystkich pracowników przedszkola, które wręczyły dzieci. Akademia przebiegała w rodzinnej i przyjaznej atmosferze, którą zawdzięczamy zdecydowanie przepięknym występom przedszkolaków.
Dołączamy się do życzeń dużo zdrowia, satysfakcji zawodowej oraz wszelkiej pomyślności dla Wszystkich pracowników oświaty.

Close Menu
×

Koszyk

Skip to content