Ognisko średniaków

Jak wiadomo – jesień to piękna pora roku mieniąca się wszystkimi kolorami. Jesień to również doskonała pora na ognisko. „Sówki ” czyli 4- 5 – latki z naszego przedszkola korzystając z pięknej jesiennej słonecznej pogody bawiły się wspólnie na ognisku w naszej „szymbarskiej Perełce”.
Na początku były gry i zabawy na świeżym powietrzu, nie zabrakło oczywiście bitwy na „liście”, puszczanie samolotów, biegi przez przeszkody.
Jak na prawdziwym ognisku nie mogło zabraknąć pieczonej kiełbaski, którą dzieci piekły pod okiem rodziców swojej pani. Nawet niejadkom zdarzały się dokładki. Nie zabrakło oczywiście słodkości przygotowanych przez naszych rodziców. Wszystkim bardzo miło i szybko upłynął czas zabawy – na pamiątkę pozostały zdjęcia i wspomnienia
Wielkie podziękowania dla mamy Błażeja, które pomogła nam w organizacji całej wyprawy.

Dziękujemy !!!